MOPS Będzin

 • Rodzina 500+
  Rodzina 500+

  Komu przysługuje świadczenie, jak je uzyskać, z kim się kontaktować,  jakie dokumenty są potrzebne i gdzie je złożyć? Kliknij aby dowiedzieć się szczegółów.

 • Dobry start
  Dobry start

  W 2018 roku po raz pierwszy ruszył rządowy program „Dobry start” czyli 300 zł jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów, mający na celu wsparcie rodzin w związku z rozpoczęciem roku szkolnego.

 • Centrum Usług Społecznych
  Centrum Usług Społecznych

  Prezydent Miasta Będzina Pan Łukasz Komoniewski serdecznie zaprasza mieszkańców Miasta Będzin w wieku 60+ do skorzystania z oferty powstałego Centrum Usług Społecznych

 • Będzińska Karta Seniora
  Będzińska Karta Seniora

  W lutym 2017 r. ruszył Program Będzińska Karta Seniora. Każdy mieszkaniec Będzina powyżej 60 roku życia może skorzystać ze specjalnych zniżek i promocji. 

 • BUTW Będzin
  BUTW Będzin

  Zostań naszym Studentem i weź udział w zajęciach ze śpiewu i komputerów, warsztatach fotograficznych, psychologicznych, treningu pamięci, zajęciach fitness oraz wielu innych.

Piknik rodzinny 2018

piknik rodzinnyW dniu 29.06.2018 na terenie Ośrodka Pomocy Społecznej w Będzinie odbył się ,,Magiczny'' Rodzinny Piknik Integracyjny pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Będzina Łukasza Komoniewskiego, przeznaczony dla dzieci i rodzin korzystających z tut. Ośrodka. Impreza zaaranżowana była przez Dział Poradnictwa Specjalistycznego w klimacie powieści fantasy ,,Harrego Pottera''. Uczestnicy imprezy mogli częstować się pyszną kiełbasą z grilla oraz różnorodnymi słodkościami. 

W trakcie Pikniku były organizowane różnorakie konkursy podczas których dzieci miały okazję wykazać się różnymi umiejętnościami plastycznymi oraz wiedzą na temat Harrego Pottera były to m.in. tworzenie różdżek z kreatywnych drucików, wstążek, bibuły i innych akcesoriów oraz wymyślanie zaklęć. W każdym z organizowanych konkursów możliwe było zdobycie atrakcyjnych nagród przekazanych przez naszych sponsorów. Ponadto dzieci mogły skorzystać z malowania buziek, zrobić wielkie bańki mydlane, wziąć udział w rozmaitych konkurencjach sportowych, przerzucaniu balonów z wodą, sztafety w workach a także zabawy na dmuchańcu. Gościom Pikniku czas umilił również występ teatralny w wykonaniu podopiecznych Dziennego Domu Pomocy Społecznej w Będzinie. Składamy również serdeczne podziękowania sponsorom, którzy wsparli nas pomocą w organizacji Pikniku Rodzinnego.

 

piknik rodzinny 2018

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok