MOPS Będzin

 • Letnie Półkolonie 2019
  Letnie Półkolonie 2019

  MOPS Będzin zorganizował w dniach od 1-5 lipca Letnie Półkolonie dla najmłodszych podopiecznych. Imprezę Honorowym Patronatem objął Prezydent Miasta Będzina.

 • Rodzina 500+
  Rodzina 500+

  Komu przysługuje świadczenie, jak je uzyskać, z kim się kontaktować,  jakie dokumenty są potrzebne i gdzie je złożyć? Kliknij aby dowiedzieć się szczegółów.

 • Dobry start
  Dobry start

  W 2018 roku po raz pierwszy ruszył rządowy program „Dobry start” czyli 300 zł jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów, mający na celu wsparcie rodzin w związku z rozpoczęciem roku szkolnego.

 • Centrum Usług Społecznych
  Centrum Usług Społecznych

  Prezydent Miasta Będzina Pan Łukasz Komoniewski serdecznie zaprasza mieszkańców Miasta Będzin w wieku 60+ do skorzystania z oferty powstałego Centrum Usług Społecznych

 • Będzińska Karta Seniora
  Będzińska Karta Seniora

  W lutym 2017 r. ruszył Program Będzińska Karta Seniora. Każdy mieszkaniec Będzina powyżej 60 roku życia może skorzystać ze specjalnych zniżek i promocji. 

 • BUTW Będzin
  BUTW Będzin

  Zostań naszym Studentem i weź udział w zajęciach ze śpiewu i komputerów, warsztatach fotograficznych, psychologicznych, treningu pamięci, zajęciach fitness oraz wielu innych.

Centrum Usług Społecznych

cus miniPrezydent Miasta Będzina Pan Łukasz Komoniewski serdecznie zaprasza mieszkańców Miasta Będzin w wieku 60+ do skorzystania z oferty powstałego Centrum Usług Społecznych współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego mieszczącego się w Będzinie przy ul. 1 Maja 2, w ramach którego dostępne będą dwie usługi społeczne: Dzienny Dom Pomocy oraz Klub Seniora.

 

Warunki uczestnictwa w projekcie zostały określone w Regulaminie rekrutacji i uczestnictwa w projekcie „Centrum Usług Społecznych w Będzinie – wsparcie organizacji usług opiekuńczych na poziomie lokalnym”.

 

Nabór dokumentów rekrutacyjnych od chętnych uczestników zostaje wzowiony od dnia 1 grudnia 2018 i będzie prowadzony w sposób ciągły.

 

Regulamin naboru wraz z dokumentami rekrutacyjnymi dostępny jest na stronach internetowych MOPS www.mops.bedzin.pl/cus i Urzędu Miejskiego w Będzinie www.bedzin.pl oraz w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Będzinie ul. 11 Listopada 1 w pokoju nr 19.


Osoby zainteresowane mogą składać dokumenty na:

 • Rejony Opiekuńcze MOPS od poniedziałku do piątku w godz. 7,30 -10.30
  lub 14.30 – 15.30:

1. Rejon Opiekuńczy Śródmieście 1 i Śródmieście 2 ul. 11 Listopada 4.
2. Rejon Opiekuńczy Zamkowe ul. Bursztynowa 11.
3. Rejon Opiekuńczy Grodziec ul. Barlickiego 16.
4. Rejon Opiekuńczy Ksawera ul. Siemońska 11.
5. Rejon Opiekuńczy Warpie ul. Witolda Pileckiego 9.
6. Rejon Opiekuńczy Syberka ul. Zwycięstwa 30.
7. Rejon Opiekuńczy Łagisza ul. Energetyczna 10.

 • W siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Będzinie ul. 11 Listopada 1, pokój nr 19 godzinach od 8:00 do 15:00.
 • W siedzibie Urzędu Miejskiego w Będzinie ul. 11 Listopada 20 w Wydziale Polityki Społecznej i Działalności Gospodarczej pokój nr 5 w godzinach pracy Urzędu.

 


SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE MOŻNA UZYSKAĆ DZWONIĄC POD NR: 

 • KLUB SENIORA - (32) 307 11 06
 • DZIENNY DOM POMOCY - (32) 307 37 17

 

LUB PISZĄC NA ADRES: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

cus

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok