MOPS Będzin

 • Wielkanoc
  Wielkanoc
  Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy najszczersze życzenia dużo zdrowia, radości, mokrego dyngusa oraz mnóstwo wiosennego optymizmu. Dyrekcja MOPS w Będzinie wraz z Pracownikami.
 • Centrum Usług Społecznych
  Centrum Usług Społecznych

  Prezydent Miasta Będzina Pan Łukasz Komoniewski serdecznie zaprasza mieszkańców Miasta Będzin w wieku 60+ do skorzystania z oferty powstałego Centrum Usług Społecznych

 • Będziński Tydzień Seniora 2018
  Będziński Tydzień Seniora 2018

  W dniach 16 - 19 października odbył się Będziński Tydzień Seniora, czyli cykl imprez i spotkań dla Seniorów pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Będzina.

 • Dobry start
  Dobry start

  W 2018 roku po raz pierwszy ruszył rządowy program „Dobry start” czyli 300 zł jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów, mający na celu wsparcie rodzin w związku z rozpoczęciem roku szkolnego.

 • Wszystkie informacje w jednym miejscu
  Wszystkie informacje w jednym miejscu

  Komu przysługuje świadczenie, jak je uzyskać, z kim się kontaktować,  jakie dokumenty są potrzebne i gdzie je złożyć? Kliknij aby dowiedzieć się szczegółów.

 • Będzińska Karta Seniora
  Będzińska Karta Seniora

  W lutym 2017 r. ruszył Program Będzińska Karta Seniora. Każdy mieszkaniec Będzina powyżej 60 roku życia może skorzystać ze specjalnych zniżek i promocji. 

 • BUTW Będzin
  BUTW Będzin

  Zostań naszym Studentem i weź udział w zajęciach ze śpiewu i komputerów, warsztatach fotograficznych, psychologicznych, treningu pamięci, zajęciach fitness oraz wielu innych.

 • Piknik rodzinny 2018
  Piknik rodzinny 2018

  W dniu 29.06.2018 na terenie Ośrodka Pomocy Społecznej w Będzinie odbył się ,,Magiczny'' Rodzinny Piknik Integracyjny, przeznaczony dla dzieci i rodzin korzystających z tut. Ośrodka.  

Zmiana adresu Rejonu Opiekuńczego KSAWERA

wykrzyknik3Informujemy, iż od dnia 18 marca 2019r. ulega zmianie adres siedziby Rejonu Opiekuńczego KSAWERA. Nowy adres to siedziba Dziennego Domu Pomocy Społecznej przy ul. Pileckiego 7. Godziny urzędowania pn - pt.: 7:30-10:30, 14:30-15:30. W poniedziałki dyżur pełniony jest od godziny 15:30 - 17:00 w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Będzinie ul. 11 Listopada 1. Kontakt z pracownikami socjalnymi Rejonu Opiekuńczego Ksawera pod nr telefonu: (32)3076384 oraz 504919724.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok