MOPS Będzin

 • Dobry start
  Dobry start

  W 2018 roku po raz pierwszy rusza rządowy program „Dobry start” czyli 300 zł jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów, mający na celu wsparcie rodzin w związku z rozpoczęciem roku szkolnego.

 • Wszystkie informacje w jednym miejscu
  Wszystkie informacje w jednym miejscu

  Komu przysługuje świadczenie, jak je uzyskać, z kim się kontaktować,  jakie dokumenty są potrzebne i gdzie je złożyć? Kliknij aby dowiedzieć się szczegółów.

 • Będzińska Karta Seniora
  Będzińska Karta Seniora

  W lutym 2017 r. ruszył Program Będzińska Karta Seniora. Każdy mieszkaniec Będzina powyżej 60 roku życia może skorzystać ze specjalnych zniżek i promocji. 

 • BUTW Będzin
  BUTW Będzin

  Zostań naszym Studentem i weź udział w zajęciach ze śpiewu i komputerów, warsztatach fotograficznych, psychologicznych, treningu pamięci, zajęciach fitness oraz wielu innych.

Dzień Dziecka 2017

piratMiejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Będzinie wraz ze Stowarzyszeniem Zaczarowana Pomoc organizują pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Będzina w dniu 02.06.2017 r. imprezę z okazji obchodów międzynarodowego Dnia Dziecka dla dzieci z rodzin korzystających z pomocy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Będzinie. Dodatkowo obchody Dnia Dziecka połączone zostaną z finałem Akcji Pisania Bajek organizowanej corocznie przez Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Czeladzi na które zaproszone zostały dzieci z Domu Dziecka im. D. Savio w Sarnowie. 

 

Uczestnikom zapewnimy wiele atrakcji. Impreza, utrzymana w pirackim klimacie, będzie miała charakter piknikowo - integracyjno - edukacyjny. Planowane są zabawy, konkursy, poczęstunek i szereg animacji dla dzieci, organizowane przez kadrę Działu Poradnictwa Specjalistycznego na plaży „Zaczarowana Przystań” znajdującej się na ternie ogrodu przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej. Dzieci podczas zabawy będą mogły zapomnieć o codziennych troskach oraz radośnie spędzić czas w gronie rówieśniczym.

 

dzien dziecka