MOPS Będzin

Będzińska Rodzina 3+ górą

Tworzenie przyjaznego klimatu i warunków do świadomego i odpowiedzialnego podejmowania przez rodziców dodatkowego trudu wychowawczego jest istotnym elementem polityki prorodzinnej prowadzonej przez miasto.

 

Program Wsparcia „Rodzina 3+ górą” jest projektem działań na rzecz rodzin wielodzietnych. Inicjatywa ta jest elementem polityki społecznej realizowanej przez samorząd miasta Będzina i ma na celu promocję rodzin wielodzietnych oraz działań na rzecz wzmocnienia kondycji tych rodzin, poprawę warunków ich życia, zwiększenie szans rozwojowych i życiowych dzieci i młodzieży wychowujących się w rodzinach wielodzietnych, a także kształtowanie ich pozytywnego wizerunku.

 

Posiadanie Karty „Rodzina 3+ górą” obniża koszty comiesięcznych rachunków wielodzietnej rodziny, jest także elementem motywującym do aktywnego spędzania wolnego czasu. Łatwiejszy dostęp do różnych form rekreacji i imprez kulturalnych zwiększa również integrację wewnątrzrodzinną i powoduje, że cała rodzina może spędzić wspólnie wolny czas w atrakcyjny sposób – mówi Prezydent Będzina Łukasz Komoniewski.

 

Realizację tych celów zapewniają rodzinom wielodzietnym ulgi i zniżki umożliwiające dostęp do dóbr kultury, sportu i rekreacji zarządzanych przez miejskie jednostki publiczne oraz promowanie katalogu ulg i zniżek do usług i towarów oferowanych przez podmioty niepubliczne.

 

Do Programu Wspracia "Rodzina 3+ górą" przystąpiły miejskie jednostki organizacyjne oraz podmioty prywatne. Oto lista partnerów programu oraz oferowane zniżki.:

 

I. Muzeum Zagłębia w Będzinie oferuje 50% zniżki na:

 

 1. Zakup biletów wstępu do Pałacu Mieroszewskich znajdującego się w Będzinie przy ul. Świerczewskiego 15.
 2. Zakup biletów wstępu do zamku znajdującego się w Będzinie przy ul. Zamkowej 1.
 3. Zakup biletów wstępu łącznie do Pałacu Mieroszewskich i zamku.
 4. Zakup biletów wstępu na wieżę przy zamku.
 5. Usługi przewodnickie.

 

II. Ośrodek Kultury w Będzinie oferuje 50% zniżki na zajęcia i warsztaty organizowane przez ośrodek, w tym przez filię Ośrodka Kultury w Będzinie-Grodźcu.

 

III. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Będzinie oferuje 50% zniżki na:

 

 1. Zakup wejściówek na basen kryty mieszczący się w Będzinie przy ul. Siemońskiej 13.
 2. Zakup wejściówek na korty tenisowe znajdujące się w Będzinie przy ul. Zawodzie 2.
 3. Zakup wejściówek na lodowisko znajdujące się w sezonie zimowym na terenie skateparku w Będzinie przy ul. Sportowej 4.
 4. Zakup wejściówek na zajęcia w ramach "Sportowej Dzielnicy" odbywające się zgodnie z harmonogramem przygotowanym przez Partnera.
 5. Zakup wejściówek na zajęcia na basenie w ramach "Sportowej Dzielnicy" odbywające się w Będzinie przy ul. Siemońskiej 13 zgodnie z harmonogramem przygotowanym przez Partnera.

 

IV. Teatr Dzieci Zagłębia w Będzinie oferuje 50% zniżki na przedstawienia, spektakle, wydarzenia organizowane przez teatr.

 

V. Klub MissFIT oferuje 25% zniżki na usługi klubu MissFIT Strefa Aktywnych Kobiet zlokalizowanego w Będzinie przy ul. Siemońskiej 11.

 

VI. F.H.U. Sowex i Adam Marzycki oferuje 20% zniżki na strzyżenie oraz 10% na pozostałe usługi fryzjerskie w filii firmy zlokalizowanej przy ul. Małachowskiego 41, 42-500 Będzin.

 

W ten sposób korzystanie z basenu, lodowiska, kortów, zajęć artystycznych czy spektakli teatralnych jest dostępne dla rodzin z trójką i większą liczbą dzieci. Kartą uprawniającą uczestników programu „Rodzina 3+ górą” do korzystania z katalogu ulg i zniżek oferowanych przez instytucje i jednostki biorące udział w programie jest Karta „Rodzina 3+ górą”.

 

VII. NZOZ „DUO-DENT” s.c. Usługi Stomatologiczne oferuje 30% zniżki na usługi stomatologiczne oraz bezpłatne przeglądy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia świadczonych w następujących gabinetach stomatologicznych:

 

 1. Gabinet Stomatologiczny (w Przychodni Rejonowo-Specjalistycznej) w Będzinie przy ul. Siemońskiej 11.
 2. Gabinet Stomatologiczny (w Przychodni Rejonowo-Specjalistycznej) w Będzinie przy ul. 1-go Maja 1/11.

 

VIII. Availo Sp. z o.o. oferuje:

 

 1. 10% zniżki na zakup pakietu Mecenas Direct (w ramach którego można uzyskać pomoc prawną udzielaną przez adwokatów, radców prawnych i doradców podatkowych).
 2. 10% zniżki na zakup pakietu Mecenas Direct dla Rodziny (w ramach którego można uzyskać pomoc prawną udzielaną przez adwokatów, radców prawnych i doradców podatkowych).

Zakupu pakietów można dokonać dzwoniąc pod numer infolinii Availo 22 22 80 800.

 

IX. Przychodnia weterynaryjna „Na krakowskiej” oferuje:

10% zniżki na usługi świadczone w przychodni zlokalizowanej przy ul. Krakowskiej 139, 42-500 Będzin.

 

X. Salon Kosmetyczno-Fryzjerski „Koncepcja Piękna” oferuje:

20% zniżki na usługi świadczone w salonie kosmetyczno-fryzjerskim zlokalizowanym przy ul. Storczyków 2a, 41-303 Dąbrowa Górnicza oraz salonie fryzjerskim "Studio Fryzur" zlokalizowanym przy ul. Partyzantów 8a, 42-500 Będzin.

 

XI. Klub Lejdisfit

50% zniżki na zajęcia fitness oraz siłownię w klubie "Lejdisfit" zlokalizowanym w Będzinie przy ul. Zwycięstwa 10.

 

XII. Fitness club "Dance 4 You"

10% zniżki na wszystkie zajęcia taneczne i fitnessowe w klubie "Dance 4 You" zlokalizowanym w Będzinie przy ul. Piłsudskiego 83. 

 

XIII. Kawiarnia "Rodzinka Caffe"

20% zniżki na cały asortyment i organizację imprez okolicznościowych w kawiarni zlokalizowanej w Będzinie przy ul. Bursztynowej 19/1 oraz 15% na wykonanie tortów artystycznych. 

wzór będzińskiej karty 3+

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok