MOPS Będzin

 • Dołącz do nas
  Dołącz do nas

  Naszym celem jest zapewnienie miejsca przyjaznego seniorom, integracja, aktywizacja oraz zapobieganie wykluczeniu społecznemu. Dbamy o to, aby w naszym domu panowała ciepła atmosfera.

 • Konkurs fotograficzny
  Konkurs fotograficzny

  Wielki sukces pensjonariuszy DDPS w Będzinie filia Warpie i Gzichów w konkursie fotograficznym organizowanym przez Warsztaty Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu ?Bądź z Nami? w Będzinie.

 • Dni otwarte w DDPS Będzin
  Dni otwarte w DDPS Będzin

  W ramach obchodów 25-lecia Dzienny Dom Pomocy Społecznej działający w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Będzinie zorganizował dla mieszkańców Będzina, a w szczególności seniorów na DNI OTWARTE.

ddps logo

gzichow
ADRES:
ul. Jana III Sobieskiego 1
42-500 Będzin
KONTAKT:
(32) 267 46 07
ddps1@mops.bedzin.pl
GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek:
7:30-17:00
Wtorek - Piątek:

7:30-15:30

 

CYKLICZNE SPOTKANIA POD NAZWĄ KLUB AKTYWNEGO SENIORA

Poniedziałek:

15:00-17:00

warpie
ADRES:
ul. rtm. Witolda Pileckiego 7
42-500 Będzin
KONTAKT:
(32) 267 40 83
ddps2@mops.bedzin.pl
GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek:
7:30-17:00
Wtorek - Piątek:
7:30-15:30
koniec nawiasu

25 lecie Dziennego Domu Pomocy Społecznej

W dn. 06.11.2014r. Dzienny Dom Pomocy Społecznej w Będzinie znajdujący się obecnie w strukturze Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej obchodził 25 lat swojego istnienia. W części oficjalnej okolicznościowe wystąpienia wygłosili Pełnomocnik Prezydenta Miasta Będzina Rafał Adamczyk, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Będzinie Patrycja Gruca-Hołota. Swoją obecnością zaszczycili nas Marian Pietrzyk oraz dr Antoni Gładkiewicz. Jubileusz stał się okazją do refleksji nad historią Domu. W prezentacji multimedialnej zaprezentowano

migawki z przeszłości przywołujące mile wspomnienia oraz obecną działalność Dziennego Domu. ?I chociaż czas upływa, przyjaciół nam przybywa? o czym świadczą miłe słowa i życzenia skierowane przez zaproszonych Gości do Pensjonariuszy i Pracowników Dziennego Domu. Jak przystało na rocznicową uroczystość nie zabrakło też tortu i prezentów. Pensjonariusze otrzymali słodki podarunek od Prezydenta Miasta. Z kolei Pani Iwona Wszelaka Kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej ofiarowała wykonany przez Swoich podopiecznych obraz przedstawiający bukiet kwiatów. Ważnym punktem programu uroczystości były występy artystyczne. W pierwszej części swoje umiejętności zaprezentowali Pensjonariusze Dziennego Domu. Grupa z DDPS ul. 35-lecia PRL 7 przedstawiła senioralne przykazania na długowieczność i dobre samopoczucie. Z kolei grupa z DDPS przy ul. Armii Ludowej 1 pokazała się w występie wokalnym. Zwieńczeniem części artystycznej był występ Pani Marty Gabryś aktorki scen muzycznych i dramatycznych, która zaprezentowała zróżnicowany repertuar od muzyki rozrywkowej po utwory klasyczne jak ?Annen Polka? Johanna Straussa syna i ?Piosenkę litewską? Fryderyka Chopina.

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok