MOPS Będzin

 • Dołącz do nas
  Dołącz do nas

  Naszym celem jest zapewnienie miejsca przyjaznego seniorom, integracja, aktywizacja oraz zapobieganie wykluczeniu społecznemu. Dbamy o to, aby w naszym domu panowała ciepła atmosfera.

 • Konkurs fotograficzny
  Konkurs fotograficzny

  Wielki sukces pensjonariuszy DDPS w Będzinie filia Warpie i Gzichów w konkursie fotograficznym organizowanym przez Warsztaty Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu ?Bądź z Nami? w Będzinie.

 • Dni otwarte w DDPS Będzin
  Dni otwarte w DDPS Będzin

  W ramach obchodów 25-lecia Dzienny Dom Pomocy Społecznej działający w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Będzinie zorganizował dla mieszkańców Będzina, a w szczególności seniorów na DNI OTWARTE.

ddps logo

gzichow
ADRES:
ul. Jana III Sobieskiego 1
42-500 Będzin
KONTAKT:
(32) 267 46 07
ddps1@mops.bedzin.pl
GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek:
7:30-17:00
Wtorek - Piątek:

7:30-15:30

 

CYKLICZNE SPOTKANIA POD NAZWĄ KLUB AKTYWNEGO SENIORA

Poniedziałek:

15:00-17:00

warpie
ADRES:
ul. rtm. Witolda Pileckiego 7
42-500 Będzin
KONTAKT:
(32) 267 40 83
ddps2@mops.bedzin.pl
GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek:
7:30-17:00
Wtorek - Piątek:
7:30-15:30
koniec nawiasu

Jarmark Wielkanocny 2015

wielkanoc

W niedzielę 29 marca 2015r. przy będzińskich podziemiach odbył się Jarmark Wielkanocny. Dzienny Dom Pomocy Społecznej też tam był i prezentował, wykonane przez pensjonariuszy pod okiem terapeutek zajęciowych, ozdoby wielkanocne. Na stoisku nie zabrakło pięknie zdobionych jaj, kompozycji kwiatowych z bibuły karbowanej, stroików świątecznych. Zainteresowanie wzbudzała malarska twórczość pensjonariusza Pana Alfreda Walczaka. Oprócz ręcznie wykonanych prac pensjonariusze Dziennego Domu zaprezentowali umiejętności wokalne. Zespół „Nasz

Dom” wykonał takie utwory jak „Rzeka marzeń”, „Pytasz mnie” czy „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał”. Odwiedzający stoisko Dziennego Domu mogli też zapoznać się z jego działalnością uwiecznioną na zdjęciach i zdobyć informację na temat zasad przyjęcia.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok